Kancelaria CWC

Profesjonalnie – skutecznie – lojalnie

8pKancelaria Chrzanowski Wojciechowski Consulting, obecna na rynku od 2004 roku, specjalizuje się w wysokiej jakości usługach doradztwa biznesowego. Świadczymy obsługę prawną mającą na celu prawidłowe rozliczenie zobowiązań podatkowych i wsparcie firm w realiacji transakcji gospodarczych.

Asystujemy w działalności służb księgowych, kadrowych i handlowo-marketingowych naszych Klientów. Zajmujemy się wszelkimi kwestiami podatkowymi, zagadnieniami dotyczącymi zatrudnienia pracowników oraz udzielamy przedsiębiorcom praktycznej pomocy w planowaniu, negocjowaniu, zawieraniu i weryfikowaniu treści umów. Sposób, technikę i treść naszych usług dostosowujemy do specyfiki działalności i do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Szeroki zakres usług oferowanych przez Kancelarię CWC pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie.  Nasza Firma to stabilny, renomowany partner biznesowy,  z pokaźnym kapitałem  know how, zweryfikowanym pozytywnie w ciągu wielu lat działalności.

W ciągu kilkunastu lat działalności zaufały nam dziesiątki firm o różnej strukturze, wielkości i specyfice działalności. Żadna z nich nie wycofała się ze współpracy wskutek złej oceny naszych usług. Od początku zabiegamy o wysoką jakość relacji z Klientami i staramy się elastycznie dostosowywać nasza ofertę do ich wymagań. Stawiamy na lojalność w oparciu o przyjęte zobowiązania, precyzję wykonania usług i umiejętność rozumienia specyfiki branży Klienta.

%d bloggers like this: